Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde odhlásit emailová adresa

Dobrý den,
chci Vás požádat o pomoc.

Včera jsem zadala do emailu špatnou adresu a ta mi tam zůstala trvale uložena.
Pokud se chci dostat do emailu, tak musím špatnou adresu vymazat a zadat správnou, email se otevře. Odhlásím se z emailu, ale když zavřu počítač, tak se mi tam objeví opět špatná adresa.

Děkuji za odpověď.
Laníková Jana

Opráším koule. Tedy pardon, kouli. Křišťálovou.

Asi se jedná o tzv. webmail, tedy se do mailu u tajného poskytovatele prohlašuješ skrz tajný prohlížeč.

A problem je v tom, že v okénku adresa zůstal zadaný špatný email. Jde o tzv. našeptávač, stačí na nechtěnou položku najet kurzorem (označit) a stisknout klávesu Del (Delete).

Nebo jsi zaškrtla Automatické přihlášení, příp. Pamatovat přihlašovací údaje, a to je potřeba smazat v nastavení.