Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem eset antivirus

Nedá sa nainštalovať eset antivírus na PC windows 10 Vyskúšal som všetky návody na internete
Stále sa objaví hláška že program nebol úspešne nainštalovaný. Po vyčistení registrov a puužití program eset uninstal stále to isté. Prosím o radu.
Peter Milder

byl v tom pc nějaký jiný pokusný antivir?

mimochodem: ani nedokážeš napsat přesný název toho antiviru. jak teda víš, že právě ten je tak skvělý, že mu nic jiného není rovno?

mimochodem2: když tě tolik zajímá ochrana proti virům, placeným antivirem řešíš boj, co probíhal hlavně v minulém století.
nebýt ransomware, výrobci antivirů by se posledních 5 let unudili k smrti. ještě že jim uživatelé svou naivitou tak pomáhají.

a ještě jedna statistika: 4 z 5 brtníků nepoužívají už 20 let žádný antivir.

robíš to blbo, je nutné nabútovať W10 do Núdzového režimu. (Nájdi si návod na nete, ako do Núdzáku vo W10).

Stiahni si origoš Uninstaller exe z Eset stránky:

https://support.eset.com/en/kb2289-uninstall-eset-manually-using-the-eset-uninstaller-tool

Inštrukcie v príkazovom riadku budeš dostávať na monitore pod oči-očúce.

Link na ISO: https://download.eset.com/com/eset/tools/installers/eset_apps_remover/latest/esetuninstaller.exe

Uninstaller z dielne Eset vyčistí blokačné kľúče v Registroch Windows
(aj tie pre čítanie, zamknuté pod právami nt service trustedinstaller a torzá dll knihovní, ktoré bránia novej inštalácii Eset.

Potom, po reštarte OS, ti Eset pôjde nainštalovať.

Osobne ti namiesto Eset radím stiahnuť a nainštalovať tento geniálne vymakaný xindel určený pre Defender, ktorým sa dajú spustiť utajené príkazy pre Defender, aby si nemusel ovládať Powershell.

Link:

https://www.softpedia.com/get/Tweak/System-Tweak/Hard-Configurator.shtml

HardConfigurator tiež ako bonus doplní o nejaké riadky Firewall W10.