Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obraz v obraze (PIP) Twitche ve Firefoxu

Může mi prosím hodná duše ověřit, že funguje PiP živého kanálu Twitche ve Firefoxu? PIP Twitche (jakýkoliv živý stream) ve Firefoxu 78.0.2 mi nefunguje (není v nabídce přes pravé tlačítko myši) a nepředpokládám, že by to nefungovalo. PIP pro Youtube funguje. Googlováním se dostanu na staré příspěvky 2019, jsou nerelevantní. Nevím teda jestli je problém v mém firefoxu a chrome se mi nechce instalovat. Díky.

vyřešeno, pip pro twitch funguje. při pravém okraji přehrávaného streamu se objeví modrý rámeček PIP to má teda říct, zda technologie přehrávače webu je kompatibilní s PIP firefoxu. přes pravé tlačítko myší a nabídku to není spolehlivé v určení funkčnosti PIP.