Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr herní konzole

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem herní konzole. Rozhodují se mezi ps4 a xboxem ale nevím kterou verzi. Rádi bychom si zahrali hry typu kinect ( nevím jak fungují pohybové hry na ps4) a hry pro dva nebo více hráč ( rozdělena obrazovka na půl). Slyšel jsem že né na všechny konzole se dá kinect připojit a je k tomu potřeba speciální adaptér (opět nevím jak to má ps4). Tak prosím o radu která konzole by byla pro tyto požadavky nejvhodnější a doufám že mě za tento dotaz nesežerete. Předem děkuji za všechny odpovědi.

Jestli chceš skákat před televizí, tak si kup raději bazarovku Nintendo WII (1200Kc), k dispozici máš i víc her, také mi případnou zábavnější a lépe propracované.

Jinak jestli chceš hrát na 4K zvolil bych XBOX X
Na 1080p + nativní 4K PS4 pro.

Ono v podstatě bude především záležet, jaké hry budeš chtít mimo těch pár her pro kinekt u kterého je vývoj již pár let ukončen hrát.
(pro poskakovani před TV stačí WII za pár korun)