Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem inssider vs. wifi analyzer

Dobrý večer,sory viem že podobnú otázku som tu už položil.V tablete mám nainštalovaný wifi analyzer a v notebooku inssder free.No a v tablete mi wifi analyzer ukazuje že som na dobrom kanáli.A inssider mi ukazuje že by som mal zmeniť kanál,aktualne som na 13 kanáli.Po spustení inssider mi hore vypíše Your Link Score would improve by moving to channel 1.Ale ked som si zmeral rýchlosť je v poriadku,a kanál som nemenil.Aktualne som k wifi pripojený na tablete a notebooku.Takže ktorý wifi analyzer je ten najoptymálnejší.

Dobrý večer,sory viem že podobnú otázku som tu už položil.

proč na ni neodkážeš, ať je jasné co se řešilo? nebo proč v tom nepokračuješ?

inssider mi ukazuje že by som mal zmeniť kanál,aktualne som na 13 kanáli
Your Link Score would improve by moving to channel 1

jaký máš skutečný problém kromě čtení zbytečných hlášek?

aktualne som na 13 kanáli.

některé čínské nebo špatně nastavené krámy mohou rozeznat jen 11 kanálů. jestli s tím nemáš problém, proč to řešíš?

ked som si zmeral rýchlosť je v poriadku

rychlost a kvalita wifi signálu záleží hlavně na prostředí, kterým se šíří, od čeho se odráží, a ve třetím případě taky co signál ruší na sousedním kanálu.
mluvíš o dvou programech, ale nenapadlo tě ani z jednoho sem dát screen. tak o čem se bavíš?

ktorý wifi analyzer je ten najoptymálnejší.

ten, který tě naučí rodný jazyk.
co má být na sw optimálního - místo přenosu dat jen bezduché sledování grafů a čtení nesmyslných hlášek, aniž bys aspoň jednou vzal v úvahu souvislosti, jako třeba zaplnění kanálů.