Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 Home 1909 - Práca zo súbormi

Takže po veľkých problémoch čo som mal z pc z predchádzajúcich vlákien, ms opravil vydanie 1909 natoľko že s počítačom môžem zasa pracovať. No objavil sa nový problém a to práca zo súbormy, ak kopírujem súbory vrámci datoveho disku, potrebujem niektoré staré subory nahradiť novými. No pri kopírovaní sa mi stáva 33% kopírovanie a kopírovanie ďalej nereaguje. Jediným riešením je reštart. Alebo dám nahradiť súbory po ukončení akcie zistím že súbory nenahradili staršie ale vytvorili sa iba kópie. index.html a index.html(2). To samé z ostatnými súbormi. Dal som skontrolovať súborový systém i defragmentáciu disku. Najprv som to riešil cez ms forum ale tam nevedli vyriešiť nič, max poradili aby som vyhodil počítač a kúpil nový.

Siedmy pád ti o.i. v Sľovenskej gramatike nič nehovorí? Či tiež disponuješ podobne, ako tunajšia SVK VŠ nakvasená lúza okotená z radov lumpenproletariátu milicionárskych, boľševických parchantov, debilných justičných talármafiánov SR, ošperkovaných neplatnými písmenkami judr. pred menami nacpatých komunistami do protekčných talárov, ako jelitá čuče goja z tejto čvargy inteľektuáľov, nevynímajúc. Justičná mafia sudcov dokonca neovláda základné kupecké počty vyučujúc spratkov v štvrtej ZDŠ, disponujem rozsudkom trojčlenného senátu KS BA, ktorým nejako počty vypadli z ich protekčných, komunistických júuudr. gebúľ.

I.
Použi na kopčenie dát namiesto Explorer z dielne MS, TotalComannder dôvod: Lebo CRC.

II.
Vypni Defender, alebo povoľ v Defender konkrétne zložky in/out, daj ich do výnimky.

III.
Povoľ zložkám s ktorými pracuješ prístupové práva, preber ich na user, administrators, everyone, system a spol., rad radom zaklikaj štvorčeky

Já bych to viděl spíš na problém s hardware alias možná odchází disk. Pokud jsou ty data důležitá máš zálohu ? Jestli ne je nejlepší čas ji udělat.
Otestoval bych disk potom programem od výrobce.
Nemyslím si, že je to problém Win10 sestavením 1909 nebo jakékoliv jiné. Mohl by to být špatný řadiče disku.

Najprv som to riešil cez ms forum ale tam nevedli vyriešiť nič, max poradili aby som vyhodil počítač a kúpil nový.

zbytečně, dojebeš i ten.
co si vzpomínám, tvé pc a periferie měly asi 1024 problémů.
defragmentace je od win7 bezvýznamná a nic neřeší, zvláště u ssd disků.

pořiď si normálního správce souborů: https://www.altap.cz/
podle názvu předpokládám, že např. můžeš upravovat nějaký svůj web a zároveň zkoušíš přepisovat jeho otevřené soubory. taky může záležet na přístupových právech k adresářům (folders, složky, ...). admoš neznamená všechno.

protože jsi párkrát reinstaloval win10 a místo používání systém neustále "administruješ", doporučuju zkontrolovat jeho stav, v cmd.exe jako správce:

sfc /scannow