Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena PC ?

Zdravím, za kolik lze prodat tuto sestavu ?

Stačí mi +- cenu, o nic jiného nežádám
Ceny ktery jsem udával na FB minule ( údajně jsou směšný ) takže bych rad věděl jakou ma cenu jestli by někdo poradil za kolik
————————————————————
CPU: i7-10700K
GPU: Asus strix GTX 1070 Ti
Deska: Asus prime Z490-A
Disk: Samsung Evo 970 (1TB)
RÁM: G.SKILL TridentZ 2x8GB 4000Mhz
Chladič: Arctic Liquid Freezer ii 360
Větráky: Arctic BioniX 2x 140 / 1x 120
Case: Fractal Design Define R6

————————————————————
Všechny komponenty koupeny 29.5.2020
Kromě grafiky ta má záruku do konce roku (prosinec)

Pro více info když tak do SZ

Spocital bych aktuální cenu. Pokud nespěcháš měl bys dostat 75 procent z ceny novych dilu a 60procent z ceny grafiky. Dal bych to na bazos a marketplace tam ne platíš provizi.
Jeste tu cenu o litr nasol a az zacnou chtit slevu tak dej. Me se ta hra o smlouvani osvědčila.
Jediny co komplikuje rychly prodej je zbytečné drahá skříň kterou ne každý oceni a chce.