Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemohu přeinstalovat pc

Dobrý den. chtěl bych přeinstalovat pc kvůli jeho pomalé rychlosti. je to notebook s win 10 home.
bohužel když dám obnovení systému tak mi to napíše že potřebuju ještě cca 6 gb místa na disku.
vše co jsem mohl tak už jsem ale smazal. programy i soubory. asi tam je nějaká chyba.

nejraději bych instalaci OS udělal přes flěšku ale v notasu je ofiko verze a nevím jak bych to dal na flešku.

Obnovení systému není přeinstalace,ale jen vrácení se k určitému bodu obnovení a i to aby se úspěšně povedlo je třeba instalační DVD nebo USB. Tovární nastavení u NB většinou skončí chybou. Tovární nastavení se dělá u mobilu na NB je to nesmysl. Takže udělej čistou instalaci Win.10.