Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koláž viacerych fotografii - plagát

Dobry den

Ako vytvorím jednu obrovsku foto (plagát) zloženy z menších fotografii, ktore všetky budu mat rovnaku velkost (širka x výška) Počet foto nieje danny momentálne je 16 ale postupne budu fotky pribudat a plagat by sa zvacsoval.
Viete mi poradit, odporučit nejaky free software ? Dakujem

Pro jednorázové použití BeFunky, FotoJet, Fotor - všechny jsou online a zdarma, ovšem některé pokročilé funkce jsou podmíněné registrací nebo případně zpoplatněny. Z těch k instalaci třeba Gimp nebo placený Zoner.