Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZOWIE by BenQ XL2411P vs. 24" ASUS VG249Q Gaming

Ahoj,
jelikož můj starý monitor nepodporuje DisplayPort a k mojí nové grafice MSI RTX 2070 Super potřebuji DP, tak jsem se rozohodl pořízení nového monitoru.

Koukám na: 24" ASUS VG249Q Gaming
https://www.czc.cz/asus-gaming-vg249q-led-monitor-24/283912/produkt

A nebo ZOWIE by BenQ XL2411P
https://www.czc.cz/zowie-by-benq-xl2411p-led-monitor-24/224184/produkt

Spíše se přikláním k tomu Asusu, ale který monitor bych raději měl brát?

Díky za odpovědi.

Opraveny odkazy.
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Asus ma IPS display, ale mne sa tie TN hnusne nezdaju.
Benq ma otacacieho pivota, co sa moze hodit pri urcitom druhu prace.
Niekto ti tu bude pisat, ze ma len 6bitove farby, ale opat si dovolim tvrdit, ze to asi nerozpoznas, aj ked uznavam, ze je to siditko zo strany vyrobcu a uz dost take kontroverzne.
Vacsina ludi ti tu asi napise, ze Asus je lepsi.

když sem kopíruješ dotazy z jiných fór, zkontroluj si, že tam nepoužívají zkracovače. aha, už opraveno. tak potratové repráky v monitoru fak nepotřebuješ.

nechctělo se mi googlit tvé názvy, tak obecně: aby měly dost různých portů, když budeš potřebovat vyzkoušet i jiný pc.
a my co to nemáme jen na dětinské hraní, ale na práci, potřebujeme vyšší rozlišení na výšku, takže 1920x1200 px.

Vacsina ludi ti tu asi napise, ze Asus je lepsi.

+1

K te RTX2070 Super bych nevahal vzit neco vetsiho, a s QHD rozlisenim. 27 nebo 32", dle toho kolik mate na stole mista. Vetsi = lepsi, ja bych dnes uz 24" nekupoval, a k takovehle celkem silne grafice tuplem ne. (a jinak jak uz je psano - nebral bych nic s 6b+frc, ani s TN panelem)