Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paysafecard - jak fungují poplatky?

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, jak fungují paysafecard poplatky. Mám zůstatek pár korun + pár haléřů a nemám je jak utratit. Když dostanu ten poplatek 80 kč strhnou si jen ten zůstatek co tam mám nebo to budu muset nějak uhradit? Jejich účet nemám pouze mám hmatatelný lístek s pinem.

Změna předmětu, původně: Paysafecard (host)

Ale já nechci peníze zpět. Chci se zeptat na to co se stane když mám minimální zůstatek na paysafecard (účet nemám) a dostanu ten "dispoziční poplatek". Dám příklad: Zbyde mi na paysafecard 5,25 czk a dostanu "dispoziční poplatek". Strhnou tich 5,25 czk a bude to vyřešené nebo strhnou 5,25 czk a tich 74,75 budu muset nějak uhradit, popřípadě jak by to chtěli uhradit?