Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s emailovou adresou

při objednávkách píšu svou správnou emailovou adresu,ale žádný web,kde objednávám,adresu nepřijme-není prý správná.psal jsem sám sobě,email mi přišel.co mám dělat?

žádný web,kde objednávám,adresu nepřijme

Opravdu žádný web?
Na jednom, na dvou by mohl být neúplný test - neúplný či špatný regulární výraz, už jsem takové viděl.
Napiš sem tvar emailové adresy: samohlásky a souhlásky nalevo od "@" nahraď třeba "x", např.

xxxxxx.xxxx@seznam.cz