Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CD-R - čím odstranit popis?

Dobrý den prosim vás popsal jsem si cdčka ale špatně jde to nějak smazat abych to mohl opravit ? (benzín, odlakovač na nehty nebo tak něco ) ? Předem moc díky
Změna předmětu, původně: CD-R (karel)

Tak to zkus na nějakém starém CD, které počmáráš a necháš zaschnout.Lihový fix ale myslím benzín jen rozmaže a odlakovač s acetonem rozleptá celý povrch.A nějaký šetrný odlakovač bez acetonu neudělá asi nic moc.Líh obsahuje třeba Okena, nemrznoucí směs do ostřikovačů auta, Alpa(francovka), kolínská po holení.Taky koňak, whisky a bourbon, ale to bude litrovka denaturovaného lihu z drogerie zřejmě levnější.