Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomozte mi vybrat notebook do cca 1000 Eur

Dobry den,

potreboval by som poradit s vyberom znacky notebooku pripadne poradte konkretne modely. Rozpocet mam zhruba 1000Eur, od notebooku pozadujem nasledovne:

- vacsi, s numerickou klavesnicou, kedze ho nepotrebujem casto prenasat
- SSD disk a RAMka aspon 8GB
- vykonny procesor
- dobry displej
- pouzitie najma na upravu fotiek vo Photoshope

Ak nie konkretne modely, tak skuste doporucit aspon na ake suciastky sa zamerat (napr procesor aspon I5, RAM aspon XY GB atd.)
Dakujem

Pracovní pro PS bud Dell XPS 15 (Radeon RX Vega ), nebo Dell Precision 7720 (i7 + NVIDIA Quadro M1200) popřípadě MacBook Pro "16" (i7/i9 + AMD Radeon Pro 555X) bez NM (2019)
Musí to být notebook ? Jestli ti jde jen o to, sem tam upravit nakou fotku, stačí ti něco za polovičku ceny nebo desktop.