Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hromadné přejmenování souborů

Měl bych dotaz ohledně hromadného přejmenování souborů.

Používám program ReNamer jenomže nemohu přijít na to jak to nastavit, aby to z názvu např.:

0001 Rodina 1
0001 Rodina 2

0001 Rodina 11

Na nový název:

0001 Rodina 01
0001 Rodina 02

0001 Rodina 11

Moc děkuji za pomoc

V TC máš možnosť si predsa dať zoradiť podľa extension - takto ti zoradí za sebou súbory *.docx, za tým budú súbory *.jpg. A potom ti stačí len JPG súbory označiť (vybrať) a premenovať. A je to práca na 30 sekúnd!!!
A pokiaľ nevieš - tak vedz, že zoradí podľa extension a v druhom poradí podľa názvu, takže bude a......z.docx a potom a......z.jpg.