Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuky grafické karty

Zdravím, mám nový počítač cca měsíc a půl. Když grafická karta dosáhne vysokých teplot, začne vydávat tenhle zvuk https://www.youtube.com/watch?v=j9p63ePtJvg. Je to GIGABYTE 2070 WINDFORCE OG 8GB. Když nastavím manuálně rychlost větráků třeba na 90 % tak zvuk přestane, ale jak běží větráky na Automatickou tak to začne bzučet :D. Díky za pomoc :)

Běžný problém tohoto modelu (a obecně GB Windforce). Úplně stejná grafická karta s úplně shodným problémem se tu řešila circa měsíc zpět.

Stačí zadat do googlu "Windforce fan rattle", výsledků s tímto problémem je spousty. Způsobeno
1) špatnou kvalitou QC
2) ještě horším způsobem připevnění ventilátorů (tři malé šroubky mizerné kvality narvané do třech papírovětenkých plastových ramínek)
Jediný způsob řešení je reklamace, časem to bude pravděpodobně akorát horší.