Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem složka windows - zabírá cca 27GB z 35GB volného místa

Ahoj,včera se tady strhla diskuzi ohledně registrů....podle rad jsem se podívaa na disk C a objevila složku Windows,která zabírá cca 27GB z 35GB volného místa,což mi přijde hodně a v této složce je další složka System32 a ta má přes giga....Neví někdo,co to je a proč je ta složka tak velká??Díky

Změna předmětu, původně: složka windows (Prga Gitič) (Kráťa)

Zkus to jinak: Start-hledání, vyber "Všechny soubory a složky", zaškrtni "Hledat i v systémových složkách", poté stanov velikost souboru "alespoň 100000".
A vše co bude v C:\Windows\ opiš sem.
Pokud smažeš co nemáš tak může být Windows v ....víš kde.
Člověk se někdy diví co vše zapomněl smazat.:-)

Cleaner jsem použila ale problém vyřešen nebyl....dle dalšího doporučení:NNejvíc místa zabírají složky,které jsou označené jako prázdné ...myslím,že tady o tom někdo psal,že to jsou poškozené složky třeba i virem...můžu je smazat?

Probůh nic zatím nemaž. Ostatně ono tobě to asi ani smazat nepůjde. Nepsal jsem nic o tom, že jsou to poškozené soubory. Psal jsem, že se jedná pravděpodobně o složky, či soubory označené něčím, někým, možná i virem, či jinou havětí jako "chráněné soubory operačního systému". Jenže ony složky mohl za chráněné opravdu označit OS. Možná by nebylo špatné sem napsat, jak se ty složky jmenují. Nemá náhodou to něco, co zabírá místo v názvu cosi jako IE5?
Snažím se psát co nejvíce polopaticky. Snad se mi to daří.