Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno "Natáhnutí" internetu do druhého pokoje

Zdravím, bohužel při přestavbě podkrovního bytu se nepřemýšlelo dostatečně dopředu a nenatáhl se internetový kabel do pokoje, kde mám teď "hernu" se stolním PC. Momentální řešení je že od routeru mám cca 8m kabel k tomu PC a plete se na zemi. Jaké nejjednodušší řešení se nabízí pro dostání internetu do místnosti, aby se kabel nepletl když vyloučíme "lištování" kabelu. Fungují reálně nějaké zesilovače signálu od routeru do jiné místnosti třeba přes USB do PC, nebo takové řešení nebude efektivní, bude internet pomalý atd. Napadá někoho něco? Díky za tipy

Lištování kabelu dnes není o nějakém tahání kabelových lišt po zdi. Je ke koupení mnoho typů podlahových lišt, kam se dá jeden kabel snadno schovat a pro 8m je to o několika stokorunách. Předpokládám, že ani router , ani PC nemáte uprostřed místnosti na jídelním stole...

Nikdo tě nepřemlouvá, nechceš, tak nechceš, to je tvůj problém. Kabel je prostě nejlepší, jak ti tady napsali, jinak můžeš vyzkoušet ty powerline adaptéry, to ti taky psali.

Edit: Případně Wifi. Fleg ti to popsal jasně.