Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepochopitelný problém s větráky u RX 5700 XT

Zdravim, Moc vás všechny prosim o pomoc neustále se mi mění nastavení rychlosti větráků...začalo to nedavno a nevím si stim rady.., jsem stoho dost vystrašenej, grafiku mám novou tak půl roku.. Hrál jsem a najednou začnou fany na grafice řvát na 100% klesá to a přidává a takhle pořád dokola..Jdu tedy do nastavení větráků které mám ruční a normálně mám nastaveno takto HrgLWS8 ale neustále se mi to mění na tenhle nesmysl!!! C2X5bgv je tam třikrát stovka u posledních teplot! stovka třikrát po sobě která tam ani nejde napsat.. teplotu jde přidávat jen po pěti..teplota se pohybuje okolo 60-70 stupnů. Fany hučí dokud si to nezměnim zpátky na svoje hodnoty nebo nedám tovární nastavení..myslel sem si že je softwarová chyba v ručním nastavení fanů oto divnější je že jsem tedy zkusil dát nastavení rychlosti větráků automaticky a myslel si že tim to vyrešim ale děje se to dál hučí hučí a když to přenu na ruční zase už sou tam přednastavený ty nesmyslný tři stovky. Vím jistě že to nedělají hry samo od sebe se to vždy přehodí na ty divný hodnoty a grafika jakmile zabare v jakékoliv hře tak si myslí že má jet na 100% dokud jsem na ploše drží se to na těch prvních dvouch teplotách.
Snad jsem to napsal srozumitelně zase tolik se v tom nevyznám..

Moc a moc vás prosim o pomoc

MSi Radeon RX 5700 Gaming X
Intel Core i5 6600
16 DDR4
SSD 512gb

On se text bez carek v souveti tezko cte, bohuzel ale mezi dnesnimi dospivajicimi je to caste. Pokud je to nenaucili ve skole, doporucil bych tazateli se to doucit samostatne.

Jinak asi prvni vec, co by mel tazatel, odinstalovat drivery a obsluzny software grafiky, restartovat a nainstalovat nacisto znovu.