Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jednotný text po kliknutí na odkaz na dvou stránkách php, javascript

Zdravím , Ilustrační obrázek dole.
Vlevo Témata.
Vpravo text s odstavci na a jednotlivými otázkami k tématu

Potřebuji ale aby vždy když kliknu na jednotlivé téma tak aby to přeskočilo na text k danému tématu bez toho aby to načítalo na novou stránku.

Dokážu si nějak podobně odkázat z jiné stránky na tuto stránku pomocí tohoto ködu. jakože přidělí pomyslně textu id na stránce...
STRANKA1.php

<div class="row">
                       <div class="col-md-4 col-sm-4">
                           <div class="extra-feature-box wow fadeIn bgc01">
                               <figure class="figure-one"></figure>
                               <aside>
                                   <h4>BlaBlaBla</h4>
                                   <p>BLE BLE  BLEBLEBLEBLEBLELBE </p>
                                   <a href="faq.php?faq=1" class="read-more">Více informací</a>
                               </aside>
                           </div>

stranka 2.php

<div class="col-md-9">

                           <div class="sidebar-main-content sidebar-main-faq bgc03">
                           <span id="phrase"><?php
                           if(isset($_GET['faq'])){
                           if($_GET['faq'] == "01"){
                                echo "technick text1";
                           }

                           ?></span>

                           </div>

Ovšem já potřebuji abych na stranka2.php mohl odkazovat na jednotlivé TEXTy přímo z odkazů na stranka2.php aniž by se načítala nová stránka ale také aby jednotlivé texty měli své id.
Tak aby se odkazoval odkaz na text bez načítání jako když to napíšeu pomocí jscriptu

stranka1.js

var a = document.getElementById("PRVNIODKAZ"),                //nazev id buttonu
    content = document.getElementById("phrase");                            // kde se to ukaze

a.onclick = function () {
    content.innerHTML = "<p style='color:black;'>BLABLABLA</p>";   //text
};

kde v php stačí tohle

stranka2.php

<div class="themeix-blog sidebar-page ptb100 bgc00">
               <div class="container">
                   <div class="row">
                       <div class="col-md-3">
                           <div class="blog-sidebar bgc03">
                               <div class="widget-faq wow fadeIn">

                                   <ol>

                                       <li><a id="PRVNIODKAZ" >ÚVOD</a></li>

                                   </ol>
                               </div>

                       <div class="col-md-9">

                           <div class="sidebar-main-content sidebar-main-faq bgc03">
                           <span id="phrase"><?php
                           if(isset($_GET['faq'])){
                           if($_GET['faq'] == "01"){
                                echo "technick text1";
                           }
                           }else{
                                echo "#";
						   }

                           ?></span>
                           </div>

Snad chápe někdo souvislost..... když na stránce jedna kliknu na odkaz tak mě odkáže na text na stránce 2 to je v pořádku. Ovšem když na stránce č.2 kliknu na odkaz tak mě to odkáže na svůj vlastní text který se tam objevuje pomocí jscriptu. Já bych rád kdybych nemusel ten text psát jak do jscriptu tak do php ale pomocí nějakého způsobu ho přidělil k oboum odkazům
+
:!: na stránce 2 aby nebyl načítací čas v případě že kliknu na odkaz. :!:

Je tohle vůbec možné ? :/ Mockrát děkuji

EDIT: Popřípadě jak bych mohl udělat odkaz na stranka1 místo href na funkci v jscriptu aby se mi otevřela stranka2 na konkretním textu ?

EDIT2: Je možné udělat link na jscript funkci na jiné stránce. Aby když na stránce 1 kliknu na text tak se otevře stranka2 a spustí se funkce jscript
tahle funkce

var a = document.getElementById("project"),
    content = document.getElementById("phrase");

a.onclick = function () {
    content.innerHTML = "<p style='color:black;'>random text.</p>";
};

Anchor funguje na vyvolání textu z Javascriptu ?

Mám stránky

index.php -- zde je odkaz "více informací" -chci aby po kliknutí na něj přešel na odkaz "GDPR" a spustil Js pro zobrazení textu
Faq.php -- zde je sidebar s odkazy. například "GDPR"

pak mám

faq.js -- zde je skript na vyvolání textu jak jsem již psal.

Ten TEXT se zobrazí až po kliknutí na ODKAz v Faq.php.

není náhodou anchor pouze k zobrazení již zadaného textu v php ???

Zkusím.

Představ si stránku č.1
nějaký obsah nějaké obrázky a dole na stránce je informace k nějakému produktu. A pod těmi informacemi chci mít odkaz "VÍCE INFORMACÍ"
To Více informací si zapamatuj

Potom mám druhou stránku Č.2
je tam nějaký úvod nějaké data.
někde uprostřed vlevo je udělaný container kde jsou různé TÉMATA pod sebou Obyčejná slova
Uprostřed stránky je prázdno
Když ale klikneš na jedno z těch témat. Tak se spustí č.2.js se skriptem který ti vytvoří do prostřed stránky č.2. text.
Ten text nezmění adresu stránky. Stále to bude www.web.cz/č.2.php

Kdyby jsi dal F5 a refresh stránky tak ten text zmizí a znovu se objeví prázdné pole uprostřed a témata vlevo.

to sis určitě dokázal představit.

Tak a teď potřebuji aby na stránce č.1 když kliknu na "více informací"
Tak se mi otevře stránka č.2 s konkrétním tématem a uprostřed text k tématu na které bych normálně kliknul na stránce č.2.

Příloha : Stránka č.2 köd po kliknutí na téma a před kliknutím na téma. v dané sekci kde jsou změny provedeny po spuštění JS.

Dodatek: Chci se dopídit řešení protože kdybych ho nenašel tak bych musel veškerý text kopírovat jak do javaskriptu (jenž je tam pro to abych docílil nulového načítacího času textu když kliknu na stránce č.2 na téma)
tak do č.2.php

<div class="sidebar-main-content sidebar-main-Č.2 bgc03">
                           <span id="phrase"><?php
                           if(isset($_GET['Č.2'])){
                           if($_GET['Č.2'] == "2"){
                                echo "TEXT ZDE TEXT ZDE TEXT ZDE";
                           }
?></span>

No a ten text bych díky odkazu "Více informací" na stránce č.1 vyvolával na stránce č.2 takhle

<a href="č.2.php?č.2=2" class="read-more">VÍCE INFORMACÍ</a>

pokud bych to udělal takhle tak si přidělávám z dlouhodobého hlediská práci protože vždy když budu chtít upravit text jednotlivých témat tak to budu muset kopírovat ještě jednou do ködu.
chápeme kde je můj problém ? :-D

Ono záleží jak to chceš vysvětlit.
Taky jsem mohl napsat

Chci mít funkční odkaz, z textu jedné stránky php na druhou stránku php, na text který se vyvolává pomocí jscriptu na druhé stránce php po kliknutí na odkaz na druhé stránce.

Příjde ti tohle kratší ? Věděl by jsi na to odpovědět tak jak jsi odpověděl teď ?

Nebo jsem mohl napsat

Neví někdo jak odkázat ze stránky na stránku na určitý text ?

Nebo

Jak ukážu text na jiné stránce ?

Je spoustu stupňů toho jak se můžu zeptat a můžu osvětlit dosavadní informace :-)

A k tvojí odpovědi.DONUTÍŠ JS KÓD aby ti vyvolal různé texty z různých témat. Není tam jen jeden text. A chci se vyvarovat tomu abych kopíroval text daných témat znovu a znovu. Takhle bys převedl můj problém kopírování akorát do JS ne snad ?