Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hdclub.sk

Ahoj,chcel by som sa opýtať používa niekto z vás stránku hdclub.sk.Ak si dobre spomínam treba tam nejakú pozvánku.Lebo po otvorení stránky vyskočí len prihlasovacia tabuľka v strede,žiadna možnosť registrácie,nič.....ďakujem za info

Proč se nemůžu zaregistrovat?
Je možné, že administrátor fóra zakázal registrace, aby zabránil novým návštěvníkům, aby se stali členy fóra. Administrátor mohl také zakázat vaši IP adresu nebo používání uživatelského jména, pomocí kterého se snažíš zaregistrovat. Kontaktujte administrátora fóra a požádejte ho o pomoc.