Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3ton mobile - co je to za operátora?

Mám obyčejný mobil a tarif Twist (nebo jak se to jmenuje). Občas jim z bankomatu pošlu dvě stovky a obyčejně mi to vydrží déle než měsíc.
Nedávno jsem s kýmsi mobiloval, v mobilu se mi ozvalo, že volám mimo síť T-mobile. Po ukončení delšího hovoru jsem kouknul, kolik mi zbývá peněz k provolání a šel jsem si poslat další dvě stovky.
Ten dotyčný prý má operátora 3ton mobile, nikdy předtím jsem o něm neslyšel (ptal jsem se v jedné mobilárně, prodavač o nich taky neslyšel).
Koukal jsem se na internet, moc jsem tam nenašel, zřejmě mají jen jednu kancelář - v Praze.

Je nějaký důvod, proč k nim případně přejít?

Já už jsem se na ně koukal, moc velký dojem na mne neudělaly. Jen mne napadlo, kdo a proč je u nich - jestli neudělaly nějakou výhodnou nabídku firmám nebo tak něco. Uvažuji, že si pořídím nějakou simku, něco jako Twist, abych tam poslal nějaké peníze, nemusel se o to moc starat a měl to s mobilem co ještě funguje, ale já už jsem ho vyřadil jako záložní mobil. Ten operátor mne napadl náhodou. Ale jestli bych kvůli tomu musel jezdit až do Prahy...