Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stále vyskakující okno - loader.exe

Dobrý den!ahoj!
Již několikrát mi vaše super poradna pomohla.Ale Hlavně vy uživatelé.....děkuji.
Jak již jsem napsal v nadpisu stále mi naskakuje okno, které když vypnu tak naskočí cca po 20sekundách zase.
V okně je napsáno:
loader.exe
Vstupní bod procedury WSAProviderConfigChange se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně WS2_32.dll nalézt.´

Snad mi někdo pomůže tento problém vyřešit.
Předem děkuji The Rock
Změna předmětu, původně: Stále vyskakující okno (Prga Gitič) (Kráťa)

Zmátl mě ten americky se tvářící nick.

Search your hard drive for the file WS2_32.DLL. For each copy that is found right-click on the file name, select Properties, and go to the Version tab.
The copy in your \Windows\System32 folder should/must be 5.1.2600.2180 Any older versions should be deleted or renamed to WS2_32.JNK for later deletion.

Prohledat harddisk, zjistit verzi u všech WS2_32.DLL. Ta v system32 musí být 5.1.2600.2180. Starší verze smazat nebo přejmenovat.
Dá se použít i Google překladač.