Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mi scroll na myši

Dobrý den, dnes jsem si koupil set od Yenkee Ambush (myš,klávesnice a sluchátka) Všechno funguje jak má, ale jen s myším mám menší problém. Je to myš Yenkee Ambush YMS 3017. Všechno funguje jen do té doby než chci scrollovat. Nefunguje ani v prohlížeči ani nikde jinde takže když točím kolečkem nereaguje. Ale když kolečko stisknu zobrazí se šipky a jen pohybem myši nahoru a dolů se scrollovat dá. Mám OS Win7. Předešlá myš mi fungovala bez problémů i se scrollováním, ale tahle bohužel ne. Nikde jsem nic nestahoval a doufal jsem, že stačí jen zapojit do USB, počkat až to Windows nainstaluje a bude to v pohodě stejně jak u ostatních myší. Nevíte prosím si s tím někdo rady jak to opravit? Předem Vám děkuji za reakce
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Pravda, ja sem ted zkousel nekolik mysi k ntb, nakonec objednavam bezdratovou a4tech bloody (herni) za litra, ten tvar je opravdu luxus.Na stolnim pc funguje uz 6 let, jen mi vadi to cervene svetlo ze nejde vypnout nebo zmenit barva ale to k aimeni nepotrebuji.
Jde tobe to svetlo vypnout, jestli to jde u tech novejsich?