Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Máte někdo nalítané PCIE šhitgrafiky do 1200kč ? Doporučte

Nemáte někdo nastudované šhitgrafiky do 1200kč s dph ? Co je o kousek lepší než ostatní ?
Není mi jasné jestli je lepší 7200, 7300, 8400 nebo podobné. Když jsem zjistil že někteří výrobci sou schopní dodávat tyhle grafiky i s 32bit paměťovou sběrnicí přešla mě chuť se vtom hrabat. Testy sem našel jenom starší.

Požadavky:
pcie
nejlépe pasív
aby to moc nehřálo/nežralo
případně aby se na tom dalo i něco zahrát (já vím blbost, ale já to tomu mamlasovi říkal)

Mam 7200GS od ASUSe (64 bit, HDTV). Prvni kousek byl reklamovan - teplota pri necinnosti 87 stupnu, s ofukovanim chladice pod 78 nesla...

Po vymene je teplota kolem 48 stC, bez ofuku 12cm vetrakem 55 stC. Jak je to ve 3D nevim, mam ji pouze kvuli TV-outu...

Bohuzel ani TV-out neni stoprocentni, vsechny filmy se trhaji, pokud pouziji neco jineho nez SMplayer. (s nim obcas take, ale staci ten program znovu zapnout a jede to plynule...) Pricitam to neodladenym ovladacum.

Pri syntetickych testech vykonu byla ne 3D trochu mene vykonna (ale ne o moc) nez ATI X700 na notebooku.

Z toho plyne, na nVidii bych moc nespolehal. Mozna je to ve 3D funkcni, ale ve 2D s TV vystupem me moc neuspokojila.