Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zobrazování obrázku v Excelu [VBA]

Pěkný den chtěl bych poprosit o pomoc,
v příloze souboru posílám ukázku jak se vyhledají do sešitu v Excelu soubory ve složce i podsložkách které se načtou do sloupce od B2 to funguje.

Ale když je chci zobrazit tak to nejde vyskočí tabulka?

Microsoft visual Basic

Run-time error 1004

Nelze získat vlastnost insert třídy pictures.

Dám Debug

A zobrazí se žlutý text:
Set objObrazek = ActiveSheet.Pictures.Insert(strSouborObrazek & ".jpg")

Nejde aby to zobrazovalo v podsložkách ty obrázky.
Pokud jsou obrázky jen ve složce tak to zobrazí jinak, ale pokud jsou obrázky i v podsložkách tak je nezobrazí.

Chtěl bych, aby to zobrazilo i podsložky.

Přikládám v příloze soubor.

Moc Vám všem děkuji za Vaši ochotu a pomoc.

Změna předmětu, původně: Zobrazování obrázku (host)

cesty bez mezer: pro starší sw to mohou být nekompatibilní odkazy.
skrývání přípon: to je úchylnost z průzkumníka windows, která by měla být trestná. samozřejmě popisky odkazů mohou mít zobrazený jakýkoliv text, včetně mezer.

trapné je, že za žádnou cenu nepopíše co to má celé dělat, vždy vytáhne jen dílčí problém bez souvislostí. není jasné, jestli excelem nahrazuje xnview/acdsee, nebo je to součást katalogu/eshopu v excelu.
připadá mi to jako tisíc úkonů nějaké naprosto zbytečné práce.