Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aký domáci server vybrať

Dobrý deň,chcel by som si kúpiť domáci server na fotky a nejaké dokumenty aby som mal prístup odkiaľkoľvek, poprípade aj zálohovanie mobilných fotografií.
A neviem ktorý by bol lepší WD My Cloud EX2 -2x2tb, WD My Cloud HOME 4TB, QNAP TurboNAS TS-212 -2x3tb

Oba umožňují to samé, jak prohlížení filmů tak i synchronizaci přes cloud nebo přímo, mají aplikace do počítače nebo telefonu - obdoba Google Drive atd.
V poslední době se mi zdá, že QNAP postupuje trochu rychleji ve vývoji.
Třeba pro třídění fotek nabízí face recognition, takže ti fotky seskupí i podle lidí a z celé sbírky si pak prohlédneš fotky, na které je konkrétní člověk. A funguje to slušně.