Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WU pokazil zvuk

Dobrý den,

už jsem s tím měl problémy, ale vždy stačilo hodit bod obnovení, to teď nejde, viz. níže.

Včera se mně už klasicky stáhli ovladače přes WU viz obrázek "WU1".
Když se mě to stalo už 3x předtím, tak stačilo hodit bod obnovení před tím, než se stáhli aktualizace, a aktualizace pozastavit, to teď nejde - s updatem zmizeli i všechny body obnovení. Je tam jen ten při instalaci updatů, a to už je nefunkční.

V PC se tak trochu vyznám, všechny problémy jsem si řešil sám, jako reinstalace, BSOD apod. ale se zvukem si vubec nerozumím.

PC: i5-8500
16 GB RAM
nVidia GTX 1060, 6GB
MSI MB Sc LGA1151 H370 GAMING PRO CARBON
Zvuk itengrován na desce
W 10 Home, verze 2004, BUILD 19041,388

Za rady co s tím předem děkuju.
Zmena predmetu, pôvodne: WU Rozjebal zvuk (fleg)

Přesně. Kdybych mohl, souhlasil bych vícekrát :)

U fungujících zařízení má smysl aktualizovat ovladače jen u grafiky - a to v případě, že uživatel PC je zároveň hráč a novější hry vyžadují či lépe běží s novými ovladači. Jinak ani to ne. Na dřívějším PC v W7/Pro jsem grafiku neaktualizoval klidně rok a vše fungovalo. PC s W10/Pro mám dva roky a grafiku jsem aktualizoval při pořízení a cca po roce.