Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel KDYŽ

Dobrý večer, chtěl bych poradit.
Mám vzorec:
=KDYŽ(M8<>"";SVYHLEDAT(M8;Tabulka1;14);"")

Jenomže v tabulce není žádná hodnota a ukazuje mi to 0 můžete, prosím poradit jak
to udělat, aby to nulu neukazovalo.

Děkuji

Změna kategorie, původně: Programování (host)

Poradím: naštuduj si funkcie KDYŽ a SVYHLEDAT.
Chybu máš pritom len v jednej z nich. Sranda je, že práve v tej druhej, než ktorou si nazval svoj dotaz. Preto odporúčam naštudovať obe.
Verím tomu, že odhalíš, kde je pes zakopaný. Nemôže to byť problém, keď zvládaš analyzovať a upravovať komplikované makrá na svoje podmienky, že?
Prípadne, ak to chceš bezpracne, určite uspeješ na svojej druhej poradni. Tam Ťa ešte dostatočne nepoznajú...

No dobre, premôžem sa, som Ti ochotný pomôcť, keď slovami presne popíšeš, čo ten vzorec, čo si napísal, má podľa definícií použitých funkcií, vykonávať.
Čakám do bodky presný výklad.