Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spatna kvalita videa po nahrani na youtube.

Zdravim, vyzna se tu nekdo dobre v programu sony vegas? Jelikoz vzdy kdyz udelam nejake video v sony vegas, renderuju ho, a pak ho spustim v pocitaci, tak kvalita videa je hodne dobra... Pak ho uploadnu na youtube to video a z dobre kvality je najednou nic moc kvalita, nevi nekdo cim by to mohlo byt?... Napriklad toto video jsem renderoval fakt na nejvyssi kvalitu co se da, a vysledek? watch?v=3amdOFF8KcI nic extra ta kvalita i kdyz je to v HD, v pc ta kvalita vypadala o stokrat lip. Diky za kazdou radu..

Mne prijde ze je to proste "vlastnost" Youtube, dela si vlastni rekompresi, a vysledek je takovyhle eklhaft. Jak je tam trochu vic pohybu, tak je hodne znat nedostatecny bitrate - kdyz je pohybu malo (ala "mluvici hlava") tak je kvalita OK. IMHO to reseni nema - je to "server-side" vec kterou nejde ovlivnit.