Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetová rádia

Zdravím a předem mého problému bych chtěl říct, že jsem prošel celou poradnu i jiná fóra a můj problém se nevyřešil.:-( Mám Visty ultimate 64bit a poslouchám rádio Impuls přes miniaplikaci a zničeho nic, to nejde.
Obnovil jsem bod obnovy v den, kdy jsem myslím, že to jelo a taky nic. Vypnul jsem Firewall a taky nic. V nastavení IE pro kartu síť mám nastaveno nejnižší chránění a taky nic. Když spustím IE a vyhledám nějaké rádio a kliknu na stream, tak se otevře nové okno s přehrávačem rádia ikonka play a stop. Kliknu na tlačítko play a taky nic.
Hrál jsem si s tím celý den a jsem tak trochu zoufaly:-( Jsem zvědavý, v čem je zakopaný pes. Moc díky Jirka

ještě jsem to zkoušel v BSPlayeru pro a taky nic:-(
instaluju si VLC, jenže nechci mít patnáct přehrávačů, stačí mi ten BSPlayer, ale aby fungoval. On fungoval i Radio Impuls na ploše v miniaplikacích....

VLC funguje a spustí to i další internetová rádia. Ale WMP nic:-) a v IE když navštívím web rádií a dám přehrát, tak se taky nic neděje. Funguje to jen ve VLC, když tam zadám ručně adresu...
Jinak díky.
Máte ještě bnějaký nápad, jak to vše zprovoznit? Vše to před 3dnama fungovalo a fakt nevím, čím by to bylo:-(

jj to mám.
Když dám adruse streamu do WMP nebo do BSPlayeru, tak se nic nestane- napíše to chybu, ale když ten stream vložim do VLC přehrávače, tak to jde... je to asi nějakýma kodekama.. už jsem je odinstaloval a dal bod obnovení a celý system jsem si pohašil, ale už to de...teda ten system, ale WMP furt ne