Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zkopírovat svého nastavení v Realtek

Dobrý den,
obracím se na Vás možná s banálním dotazem, ale já na to nepřišel. Mám na jednom z mých počítačů v Realtek nastavený efekt zvuku, konkrétně ekvalizer tak, aby mi co nejlépe vyhovoval co se týče kvality a vyrovnání parametrů zvuku. Tohle nastavení mám samozřejmě uložené jako „moje nastavení“ a stejné nastavení bych chtěl nastavit i na mém druhém počítači. Chci se zeptat, zda existuje způsob, jak tohle nastavení "překopírovat" pomocí nějakého profilu na druhý počítač? Vím, že spousta programů má přidružená data s nastavením, k Realtek jsem to v systémovém disku bohužel nenašel. Existuje něco takového, jako zkopírování nastavení Realtek nastavení?

Děkuji

Neviem, nepoznám, hľadal som medzi širokou verejnosťou, ale bez výsledku:
https://lnk.sk/qdqr

Jednoduché by bolo prelustrovať dáta, či Realtec neuloží osobné nastavenie v nejakom textovom súbore *.ini. Ale ak nastavenia skompiluje do *dll, nebodaj do *exe v šifrovanej podobe, máš smolu. Musel by si okopčiť komplet zložku s ovládačmi Realtec. Jedine mamenko Sedembolestná vie, kde sú súbory pozašívané vo Windows a spol. zložiek.