Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr telefonu do 4000

Dobrý den, scháním pro syna telefon do 4.000Kč koukal jsem na Huawei 6yp ale nemá google služby což nevím zda je úplně dobré... Telefon má mít účel hlavně na koukání videí na YouTube, poslouchání hudby, občas nějaká ta hra např Roblox, Minecraft apod.... S pozdravem Kočí.

Komunistický zloděje bych tedy opravdu nepodporoval ... Ani za cenu, že bych si musel trochu připlatit. S výběrem neporadím, omlouvám se, ale obecně bych šel do dražších modelů, v nejnižších cenových patrech jsou to obvykle velké kompromisy. Pokud se bojíte, že stejně nevydrží, lze to řešit pouzdrem, folií na displej a magnetickým nabíjením.