Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tip na levný skener funkční pod W10

Zdravím.
Nemáte někdo tip na levný skener, který bezpečně a na první dobrou funguje pod Windows 10 Pro 64bit?

Důvod:
Multifunkce se skenerem umřela a teď mám laser tiskárnu. Občas je doma třeba vytvořit z něčeho rychle kopii a přefocení mobilem není příliš přesné a kopírka není v dosahu. Proto skener, který sice bude ležet většinu roku někde na skříni, ale bude k dispozici.

Koupil jsem pro tento účel skener Epson Perfection V19 a nepodařilo se mi ho zprovoznit. Program pro sken pořád vyžadoval po instalaci ovladačů připojení skeneru i když byl skener připojen postupně na různých USB3 portech. Takže chtě nechtě jsem využil 14 denní lhůtu pro vrácení.

Díky.
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Proč nefungoval, to nevím. Chovalo se to opakovaně jak jsem psal na různých portech a i po odstranění ze správce HW a opakované instalaci. Ovladače byly staženy z webu Epson protože moje DVD mechanika neuměla přečíst dodané DVD/CD. Přitom DVD od MS a Symantecu i vypálené mechanika četla bez problémů.

Takže než se s tím otravovat a ztrácet čas hledáním cest jak to zprovoznit, tak jsem to raději rychle vrátil. Hledat po Internetu jak to případně zprovoznit, když to potřebuji jen občas na chvíli připojit a pak zase uklidit, nemám chuť.

Nevylučuji, že mohl být problém mezi tou židlí a klávesnicí, ale já potřebuji něco, co funguje skutečně PnP a to hned na první dobrou a ne něco, s čím strávím spoustu času. Proto ten dotaz. A pokud tě podobný dotaz uráží, tak se omlouvám, že jsem ho dal.