Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční wifi

Zdravím, včera mi přestal fungovat internet, když se přihlásím, tak buď vyskočí hláška připojeno, žádný internet, nebo vyžádáno přihlášení, autorizace. Nevím jestli je chyba na straně poskytovatele ( myslím si, že ne), nebo v routeru. Na routeru Tenda problikava SYS a WAN teď vůbec nesvítí jinak PWR a WLAN svítí) u Wlan mini router je to jako na fotce vše svítí teď stabilně a jedno problikava.. Přemýšlím nad resetem routeru..
Druhé foto je pořízeno cca před půl hodinou, teď už je to jak píšu v textu- WAN nesvítí! Omlouvám se za kvalitu fotek. Předem děkuji za rady.

Ještě bych měl jeden dotaz, mohu zjistit IP adresu, když jsem přihlášený, ale nedostanu se na internet? Pro případné řešení s poskytovatelem internetu a vzdálený přístup. Smlouvu teď zrovna při ruce nemám..