Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV Sony Bravia v zamčeném režimu - tovární nastavení

Dobrý den,

mám na chatě starší TV Sony Bravia KDL-26L4000K , ke které nemám dálkové ovládání. Televize je v nějakém režimu, kdy se nejde dostat do menu pomocí tlačítek na televizi. Při stisku tlačítka MENU se nic nestane, ale dioda bliká, jakože stisk tlačítka registruje.
Napadla mě možnost dát televizi do továrního nastavení, ale nikde nemohu najít, jak se to dělá pomocí jen tlačítek na televizoru. Našel jsem pouze návody pro novější televize a ty nefungují.

Nevěděl by někdo? Moc děkuji

On ten problém jen primárně v tom, že se nejde dostat do menu, i když tlačítko je funkční. Je v nějakém módu, kdy je schopna pouze zobrazovat obraz ze vstupu. Jedná se o starší televizi, takže se mi ani nechce investovat těch 250 Kč, abych to vyzkoušel. Jen jsem sázel na to, že by u mohl být někdo, kdo se v televizích orientuje a náhodou by věděl, jak jí vyrestartovat.