Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ještě jeden dotaz mobilního blba: jak přepnout/změnit gúgl účet na tabletu?

Ave. Zas viz dotaz. Koupil jsem sobě před lety tablet, anektovala ho my lovely wife. Bohužel i s mým účtem, který používám na dvou zařízeních. Má vlastní acc, chtěl bych, aby se jí na tabletu zobrazoval její a ne můj (mimo jiné z důvodu výsledků hledání :-p). Jde to? Když se o to pokusím, stroj huláká, že už jeden účet mám...Je to starý Lenovo s Androšem 4. Za každou radu předem dík.

Nevim jak ted, dlouho jsem nepotreboval - ale kdysi platilo ze jediny zpusob jak se zbavit primarniho Gogol uctu = factory reset. Nove uz mozna jde pridat ucet dalsi - a pak puvodni odstranit...? Ale pokud to ma archivni Androjd 4.neco, tak je asi mozne jen to drastictejsi reseni.

Účet zůstane jak je, ale v tabletu (po odhlášení) zmizí vše, co je s ním spojené (aplikace, ev. kontakty, apod.). Tímto způsobem se tablet třeba prodává ... Reset není nutný, ale smaže v tabletu i případná osobní data (což možná chceš, možná ne), pro prodej je žádoucí.