Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co dělá stránka google.com/appserve/mkt/p

vidíš podle odkazu, že dáváš výsledek svého personalisovaného vyhledávání. co by to mělo dělat jiným / co by se mělo stát?
spíš mi ta cesta "...appserve/mkt/p/" připadá jako krachující nebo zaspywarovaný prohlížeč.

stejně tak "hledal jsem": google už víc než 10 let nehodí všem stejné výsledky, ale jsou přizpůsobené jeho státu, jazyku, a hlavně historii uživatele.
kdyby to nedělal, dalších 20 let jsme tu mohli mít tupý a nefunkční "kompas" od seznamu.

edit: takže nejde o vyhledávání, ale o pravděpodobný spam.
ty máš něco společného s "The G Suite Team <gsuite-noreply@google.com>", že to řešíš?
pokud ne, tak osobní dotaz: doma všichni zdrávi?

Pokud myslíš nějaké vyhledávání (tedy odkazy začínající na googlecom/search?q=), tak co je na něm svého a co personalizovaného (Dokonce ani odkaz neobsahuje nic personálního)? Cookies nemám, prohlížeče měním. Jak může znát uživatele, když mi tam neběží javascript?

ta cesta mi taky vadí... a o žádném krachu na burze nevím...

O seznamu jsem nic nepsal... a odkazy jsem spíš dával pro nasměrování nesmělých lidí, co začít hledat.

O vyhledávání opravud nejde, jde o elektronickou poštu.
Nemám nic společného s Tím Tímem.
Zdrávi, chřipečka, kašlík a kovídek. Ale kdo jde zdravý hoďte kamenem

Spíš mě zaráželo, jestli takovéhle e-maily jsou pravé... Připadá mi to jako nějaké generovaný link pro něco divného ("autolajky" na facebooku nebo link pro reset hesla nebo nějaké jednorázové potvrzovací maily) proto jsem linky neotvíral a postoval linky od chdudáků co odkaz zveřejnili)