Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikanie monitoru

Dobry vecer,

mam taky mensi problem,mam pc napojeny na Led TV 32",problem spociva v tom ze ked vypnem televizor, tak po zapnuti mi zacne blikat obraz na zeleno v intervale 5 sekund az pokym pc nerestartujem,potom funguje ako ma,a potom po vypnuti monitoru zase.ovladace mam aktualne,menil som aj kabel.monitor aj pc mam nastavene aby nebolo nikdy uspane,cize staly chod,ale po kazdom vypnuti tv sa toto deje.v com moze byt problem?na inej zostave pripojenej k tej tv je vsetko ok.

zostava je:

AMD Ryzen 5 1600AF,
Asus Prime 320-K-M,
DDR4 8GB,
Zalman 600W,
RX 570 4GB Power color,
Win 10,
HDD:500GB,
Dakujem za rady.

Ano mam,ovladace mam cez radeon software,adrenalin,kedysi som ich stahoval zo stran vyrobcu,myslene predchodzie karty,ale ako ta grafika funguje uplne v poriadku,ziadne vysoke teploty vsetko ok,len ked vypnem tv a znova zapnem mam tam zelenu blikajucu obrazovku,vidim plochu len to blika.