Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra TABS

Dobrý den,

prosím o radu. Sháním pro syna počítač na hraní her. Rád by hrál hru TABS, která vyžaduje:
64bitový procesor a operační systém.
OS: Win 10.
Procesor: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz
Paměť: 8 GB RAM.
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD R9 290X (4GB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: Verze 11.
Pevný disk: 6 GB volného místa.

Bohužel počítačům vůbec nerozumím a mám dost omezený rozpočet. Nevíte prosím, jaký počítač bychom potřebovali?

Děkuji za odpověď.

dobrý den, stačí mi jen samotný počítač. Podle toho, jak jsem se zatím dívala, se asi moc pod dvacet tisíc nedostanu. Stačil by mi i repasovaný nebo starší počítač. Těch dvacet tisíc je určitě maximum. Děkuji.