Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenabíhá Win 98

Čauvec, mám takový dotaz. Mám HDD z počítače A a zapojil jsem ho do počítače B. Na HDD jsou Win 98, které mi po zap. PC píšou:

[i]To Start the Product Recovery program, press F11
Start systému Windows 98...

Zadejte název interpretu (C:\WINDOWS\COMMAND.COM a pod)
A>
[/i]

Tak se chci zeptat, jestli někdo nevíte, jaký příkaz tam dát, protože Windowsu já moc nerozumím.
Díky

mas nastaveno bootovani v BIOS z floppy jako prvni? (pred HDD ci optickou mechanikou)

Pokud jsi si jist, ze jsou bootovaci (odzkouseno na jinem PC), pak muze byt i vadna mechanika nebo vadne zapojena mechanika (i kdyz by asi trvale svitila/nesvitila vubec pri spatnem zapojeni kabelu).

co je to za šunku že tam dáváš wirdows98? (stáří, typ procesoru, velikost paměti, velikost disku, případně chipset boardu, značka grafické karty)
disketovka je dávno zanesená prachem, proto ti nic nenabootuje. blbější médium neexistuje. ale mám takový pocit že instalační média wir98 byla bootovací - bohužel to však nepodporovaly velmi staré biosy v pc.