Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový notas

Zdravim.
Uvožuji o vyměně mého stařičkeho lenova B580.
15.6 popřipadě 17.3, 1920 x 1080, M.2 ssd disk, mechaniku nepotřebuji, bez systemu,
Cena kolem 12 000 kč - max 15 000.
Změna kategorie, původně: Hardware. Notebook je notebook. (karel)

Když jsem kupoval nový momitor,

Neviem v ktorom roku to bolo, ale aj TN panely sa znacne zlepsili (a hlavne negativum - pozorovacie uhly, snad na notebooku az tolko nevadia)
Co mi vadi na notebooku, je leskly displej.

V domacnosti na statickom monitory si viem ustrazit osvetlenie ...
Ale vo vlaku, autobuse, tazko presvedcis rusnovodica, sofera aby zmenil trasu, lebo Ti svieti do obrazovky.