Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC

Dobrý den,
Vlastním sestavu: Ryzen 5 1600AF, RX 570 8gb oc, 2x8gb 3200 predator rgb, seasonic Focus plus gold 550W, 1tb WD Blue 7200, 250gb SSD Samsung evo 970 plus, Sg1x TG RGB, aourus Elite B450. Na hry zatím stačí hraji pouze GTA, watch dogs, občas majnkraft, pubg, valorant a různé FPS hry... Také PC využívám na práci jako úprava fotek, videí poslouchání písniček... Ptám se jestli by se vyplatilo něco upgradovat a upravit, PC mám půl roku! S pozdravem Dejv.

Vylepšit se to samozřejmě dá ale je to asi zrochu rozežranost:-)
Nejslabsi je grafika ale do vanoc bude nova generace od obou výrobců tak bych to zatím nechal.
S procesorem je to podobné...
Kup si nejakou periferii nebo větší ssd když chceš něco vylepšit.

dekuju za odpověď, procesor mi byl doporučen jako alternativa za 2600 je to ten novy 1600 takže za 2600 by se vyměnit nevyplatilo když je to skoro stejný výkon, a za 3600 to už je pro mě nejspíš zbytečný když hraju GTA...