Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi switcher app

prosim o pomoc mam doma wifi mikrotik ako hl router a za nim ako AP tp link wifi router a mobil samsung galaxy a51 sa nevie dobre vysporiadat s prepinanim medzi routrami pri slabom signale. Musim manualne vypnut a zapnut wifi az potom sa pripoji k silnejsiemu signalu.. stiahol som preto wifi switcher appku a nastavena je takto: w7tFSJn
KKMtqDj
Prepinanie medzi wifi ked zoslabne signal je stale nefunkcne. Prosim vas ako mam nastavit tu app? Alebo poradite inu, lepsiu appku?
Moc krat ďakujem za pomoc.

Možno bude stačiť keď nejakým spôsobom prinútiš aby sa odpojila wifi od routra. Na klasickom počítači by si to asi vedel spraviť, že. To odpojenie robí práve ten roaming, ktorý tam asi nemáš, ale ide to aj ručne buť pomocou príkazu v príkazovom riadku, alebo cez lištu nástrojov v menu pre manager bezdrátových sietí (na počítači - vo Windows).

Na MKT sa da nastavit sila signalu, v akom rozsahu ma akceprovat zariadenie . . . standardne nastavenych -120....120, takze ak by sa s tym laborovalo, napr -80, alebo pripadne az -65 . . . . amozno by sa to dalo tak nastavit, ze od urcitej urovne signalu by to uz MKT neprihlasil . . . ale neviem ako je na tom TP link . . . .