Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc s amd fx 4320

Dobrý den ujel by něco pc s amd FX 4320 4,0 GHz a s 1GB graf. kartou ATI Radeon HD 5450?

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Na jakém rozlišení ?
Nějaké starší "OLD games" jako ASSASSINS CREED 1-2, Bioshock, Call Of DUTY : Moder Warfare 3, Black Ops 1, Assissin Creed 1 & 2, Skyrim, SIMS, starsi Fifa, DIRT etc by jsis zahrat mohl.
(napsat do Google "games minimal requirements HD 5450" snad zvládneš )