Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Paměti

Dobrý den,
prosím o radu. Co je výhodnější pro počítač s dvoujádrovým procesorem Pentium 8400: paměti 4x2GB, 800 MHz, Cl5 nebo 2x2 nebo 4x 1GB, 1066 MHz, Cl5? Obě verze základní deska podporuje.
Dekuji.

Z těch tvých možností jde hlava kolem.
Když zůstaneme v teorii, tak bych ti doporučil osadit "2x osazené DIMM sloty" pro podporu DH ( = lepší šířka pásma / bandwitch)

- 1x bude jen Single chanel.
- 4x tva základní deska a ani CPU Quad chanel nepodporuje, tudíž ..