Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil za 2-3 tisíce ?

Zdravím, potřebuju poradit, nějak se v mobilech nevyznám, hledám nějaký v cenové kategorii 2-3 tisíce, mobil mám víceméně opravdu jen na internet a volání, takže nepotřebuju nic speciálního, na hry ho nemám, takže spíš když už, aby měl dobrý foťák a tyhle věci. Předem díky za rady co je momentálně asi nejlepší koupě

Nemám odvahu ti poradit.
Kámošovi sem řekl, chceš levnej mobil, kup Xiaomi, ten blbec koupil ten nejlevnější Xiaomi, potom bulel že je to líný, pomalý.
Myslim si, že alespoň 3500,-Kč by si měl dát, jinak ten mobil hodíš vzteky o zeď.

můžeš mu říct dobrý typ, jenže český šetřílek si ho koupí s nejmenší ramkou a čeká, že bude stejně rychlý jako o polovinu dražší.

děti taky tvrdí že chcou mobil, ve skutečnosti si na tom chcou hrát hry, což mi nic neříká.

u mobilů je nejhorší, že ani recenze neuvádí, kolik originálních aplikací je nahrazeno zkriplenými čínskými verzemi s "firemním" účtem, které automaticky odesílají všechna data do číny.