Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaciname byt slavni na YT

Tak som sa dnes vratil z dovolenky a co nevidim. Mam prvy strike od YT a rovno s odstranenim videa.
https://pc.poradna.net/articles/2992324-ako-hacknut-wifi-siet
Niekomu evidentne lezalo po par mesiacoch v zaludku toto video.
Paradoxne na tom je to, ze v tomto videu praveze nebol podrobny navod na hack wifi a dokonca som na rozdiel od ostatnych bombastickych videi ukazal, ze k prelomeniu hesla na konci nedoslo (v praxi je to takmer nemozne).
No dal som odvolanie a uvidime.
Nakolko ine videa s totoznou tematikou odstranene z YT neboli predpokladam, ze doslo k nahlaseniu zo stranych naseho(mojho) fanusika, takze...cim chces byt, cim chces byt...Udavac, Udavac....

Došel ti nějaký mail proč to bylo zastaveno nebo smazáno ?
Kvůli jednomu člověku co si stěžuje nebo udává ti video nestáhnou. Spíš zapracoval algoritmus od Google, hodně kanálů co jsem měl v oblíbených pomalu mizí (hlavě poslední měsíc , dva) kvůli častým změnám pravidel Youtube.

Dokonce smazali, stahli nějaká videa ASMR které dělali mladší lidí, děti, prý to dráždí pedofili.
Hodně lidi ted holt musí znovu do prace, YT už jim nevydělává :-)
(uz si nahrabali, a ted chcou, aby YT bylo vzdělávací a na v uvozovkach6 "na úrovni ". Adsence taky uz stojí za hovno)

+1 za Bez ladu a skladu.

No neviem, je mi podozrive, ze z videi, ktore sa tocia o tejto teme bolo zmazane akurat to moje, v podstate bezvyznamne, kedze ostatne mali desattisice zhliadnuti.
Navyse to video ma uz par mesiacov, ak je tam porusenie autorskych prav alebo nieco podobne chyta to robot hned na zaciatku. Toto podla toho, co pozeram u inych youtuberov vyzera skor na oznamenie.
Vysvetlenie ako vzdy ziadne, porusil si pravidla komunity, video bolo zmazane, mozes sa odvolat a to je maximum co ti dovolime.

Server mas, tak si tie videa hadz rovno sem a budes mat vlastne pravidla komunity.

//
Klip udavacovi prida dalsi rozmer Udavač. Album Xmetov je klenot nasej hudobnej sceny...

Práská se o sto šest dneska po netu a ještě si o to žádaj o to nahlašování ,platěj si na to lidi to co nejde v souladu s ideologií se maže.Takže si zaútočil textem na všechny práskače z YT,FB a ostatní bonzáky, to se netoleruje a po demokraticku maže všude.:-)

Já před několika viděl nějaký sken výstřižku novin po atentátu na Heydricha, kde pražské Gestapo chválilo pražany(?), jak vše poctivě hlásí, ale mezi řádky si stěžovali, že těch zpráv mají strašně moc a že by bylo dobré, kdyby tolik nehlásili, že nestíhají.

Nemohu to najít a už vůbec ne posoudit pravost.

edit, možná je to tohle? Je to trochu jinak, než jsem psal výše..

[0081c279-5323-4f79-9a37-8ee24cc646c0.jpg]