Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Druh grafickej karty

Zdravím veľmi by ste mi pomohli keby ma v skratke oboznámite medzi rozdielom a funkciou dedikovanej karty a integrovanej karty. Ci sa na to pri vybere notebooku mam pozerať alebo ci to je úplne jedno. Veľmi pekne ďakujem za odpovede?

Obecně - na hry je nutností dedikovaná grafika, na vše ostatní postačuje integrovaná (s každou novou generací procesorů mají vyšší výkon). Nevýhody dedikované grafiky jsou vyšší spotřeba, větší zahřívání a většinou větší hluk ventilátoru.