Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kalkulačky OASIO?

Dnes jsem si byl v Bille koupit pár zlevněných lahváčů Pilsner Urqell. Už tam zuřil nový školní rok. Mimo jiné i kalkulačky. Zdálo se mi, že na nich bylo napsáno CASIO, ale když jsem se podíval blíž, bylo tam napsáno OASIO.
Teď jsem si na to vzpomněl, zeptal jsem se strejdy gůgla, ale žádnou takovou kalkulačku mi nenašel (přemlouval mne, že vlastně hledám kalkulačku CASIO). Ani Seznam se nechytal.
Nevíte někdo, co je to za vymyšlenost?

Nechtěli jste hledat kalkulačka casio?
Bohužel jsem nic nenašel
Asi jste první, kdo vyhledává kalkulačka OASIO.
TIP: Zkuste použít méně slov.

Jo nějakou dobu mám kalkulačku KADIO která má systém S.U.P.E.R (namísto S-V.P.A.M.). Ale neberte za 40 korun to, co od casia stálo tisícovku (myslím, že proti casiu neumí jen nějaké drobnosti, jinak hotové dvojče). Hledat na netu jsem to nezkoušel, podobně jako žádnou z dalších pseudoznaček (Huatai, Naiwa, Penesamig, Somy, ...).

Mám túto kalkulačku OASIO doma už niekoľko rokov. Hlavne som potreboval počítať percentá a na bežné domáce výpočty. Funguje stále a bez problémov. Každá klávesa ktorá tam je robí presne to čo by robiť mala. Kúpil som ju hlavne preto, že mala obrovské čísla na displeji - krásne čitateľná - presne takú som zháňal. Cena bola už vtedy veľmi nízka. Myslím si, že som dobre kúpil